Meža īpašumu un cirsmu iegāde

Mežs ir Latvijas lepnums un mūsu “zaļais zelts”, kas var atnest labu peļņu, taču ir dažādi iemesli, kuru dēļ mežu saimnieki var izlemt par labu mežu īpašumu vai cirsmu pārdošanai. Šādā gadījumā ir svarīgi atrast īsto pircēju, lai viss notiktu godīgi, precīzi un ar iespējami labāko cenu. SIA RDN meža vai cirsmas pārdošanas gadījumā būs labākā izvēle, jo šis ir uzņēmums ar nevainojamu reputāciju jau vairāk nekā 20 gadus.

Pieredze

Vairāk kā 22. gadu pieredze apaļkoka
realizācijā un mežu iepirkšanā.

Kvalitāte

Kvalitatīvs produkts un pakalpojums
ikviena klienta vajadzībām.

Individuāls risinājums

Individuāla pieeja katram sadarbības partnerim,
neatkarīgi no apjomiem un pakalpojuma.

Kāpēc tieši RDN?
1

Uzņēmums SIA RDN ir dibināts 1997. gadā, tātad, pārdzīvojis vairākas krīzes, kāpumus un kritumus, taču vienmēr palicis uzticīgs saviem principiem – strādāt godīgi, jo tas atmaksājas ilgtermiņā. SIA RDN ir plaša profila mežizstrādes industrijas uzņēmums, tāpēc te strādā profesionāļi, kuri ļoti labi pārzina mežu un kokmateriālu specifiku, spējot adekvāti un objektīvi sniegt gan konsultācijas, gan nodrošināt jūsu mežu apgabala vai cirsmas novērtēšanu.

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Kā tiek noteikta meža vērtība?
1

Iespējams, būsiet pamanījuši, ka teju visi mežizstrādes uzņēmumi sola piedāvāt pašu labāko cenu par meža vai cirsmas pārdošanu tieši viņiem. Taču patiesībā cena vienmēr būs piesaistīta, pirmkārt, tirgus situācijai un, otrkārt, tam, kādu tieši meža īpašumu jūs piedāvājat. Nosakot meža cenu, tiek ņemti vērā vairāki parametri – ne tikai pārdodamā platība, bet, piemēram, arī meža mūža ilgums (vecs vai jauns mežs). Nozīme ir arī tam, vai mežu veido atjaunots vai neatjaunots izcirtums, kā arī tas, vai mežā ir kādi liegumi. Un, protams, pieejamība – jo vieglāk piekļūt mežam, jo labāk.

Kā tiek noteikta cirsmas vērtība?

Līdzīgi kā mežu pārdošanas gadījumā, arī cirsmu vērtēšanā ir vairāki kritēriji, un arī te ir būtiska cirsmas lokācija, koku vecums un, protams, pārdodamās cirsmas lielums. Vēl jārēķinās, ka cirsmas uzpirkšanas cenu ietekmēs koku sugu sastāvs, taču neuztraucieties, ja jums šobrīd nav šādas precīzas informācijas par jūsu mežu. SIA RDN darbinieki ir pieredzējuši savas jomas profesionāļi, kuri veiks novērtējumu un visus nepieciešamos aprēķinus.

SIA RDN garantē individuālu pieeju ikvienam klientam, tāpēc sazinieties ar mums, lai noskaidrotu tieši sava meža vai cirsmas pārdošanas vērtību!