Transporta pakalpojumi

Ja esat meža saimnieks vai mežizstrādes uzņēmums, tad noteikti piekritīsiet, ka bez piemērota transporta mežu uzturēt kārtībā vai veikt jebkāda veida darījumus ar cirsmas, apaļkoku vai finierkluču pārdošanu, nav iespējams. Ko darīt? Vai atmaksājas par bargu naudu iegādāties pašiem savu kokvedēju? Vai lietosiet to tik bieži, lai tas tiešām atmaksātos, ņemot vērā, ka būs vēl jāgādā par tā uzturēšanu kārtībā, tehnisko apkopi un, protams, piemērotu stāvlaukumu. Reti kuram tas būs izdevīgi, tāpēc daudz prātīgāk ir piesaistīt transporta pakalpojumus no malas, un tikai uz to brīdi, kad tas ir nepieciešams.

Pieredze

Vairāk kā 22. gadu pieredze apaļkoka
realizācijā un mežu iepirkšanā.

Kvalitāte

Kvalitatīvs produkts un pakalpojums
ikviena klienta vajadzībām.

Individuāls risinājums

Individuāla pieeja katram sadarbības partnerim,
neatkarīgi no apjomiem un pakalpojuma.

Kāpēc izvēlēties RDN piedāvātos transporta pakalpojumus?
1

SIA RDN ir uzticams un stabils sabiedrotais teju visos jautājumos, kas saistīti ar mežiem un mežizstrādes industriju. Šajā sfērā uzņēmums darbojas jau vairāk nekā 22 gadus, tāpēc zina savu lietu no sākuma līdz galam. SIA RDN piedāvā savu kokvedēju pakalpojumus, kas atvieglos jums visus veicamos darījumus – piegādās, aizgādās, nogādās apaļkokus, baļķus vai jebko citu, ko nepieciešams kaut kur nogādāt, ātri, ērti, droši un par samērīgu samaksu. Vēl jo vairāk – paturiet prātā, ka SIA RDN nodarbojas arī ar apaļkoku, bērzu finierkluču, kā arī mežu un cirsmu uzpirkšanu. Tāpēc iespējams, ka šis ir vienīgais sadarbības partneris, kas jums vajadzīgs, lai ne tikai nodrošinātu kokmateriālu piegādi no punkta A uz punktu B, bet arī lai novērtētu jūsu meža īpašuma vai koku vērtību un pārdotu tos par izdevīgu samaksu. Mūsu uzņēmuma kokvedēji var aizbraukt pakaļ jūsu apaļkokiem uz meža ceļu vai arī jūs varat nogādāt savus kokmateriālus vai finierklučus mūsu koklaukumos Balvos, Madonā vai Cēsīs.

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!

Kas jādara, lai vienotos par kokvedēja izmantošanu?
1

Process ir gaužām vienkāršs – informējiet mūs par pašām svarīgākajām lietām:

  1. Kas tieši jāved?
  2. No kurienes?
  3. Uz kurieni?
  4. Kad?
  5. Kāda palīdzība vēl no mums būs nepieciešama?

Izskatot šo informāciju, mēs varēsim jūs informēt par šī pakalpojuma izmaksām un visām pārējām detaļām. Varam garantēt, ka gan mūsu tehnika, gan mūsu darbinieki ir droši un uzticami, tāpēc darbs tiks paveikts nevainojami!